Dantų tiesinimas kapomis Airnivol

dantų tiesinimas Panevėžyje

Dantų tiesinimas kapomis be breketų – naujiena Lietuvoje.

Dantų tiesinimas AIRNIVOL® elaineriais – tai inovatyvus ortodontinis gydymas skaidriomis, nuimamomis kapomis. Kapos pagaminamos iš biologiškai suderinamo medicininės paskirties skaidraus polimero. Elainerių rinkinys gaminamas individualiai kiekvienam pacientui.

Lyginant su breketais, nešiojant AIRNIVOL® elainerius pacientai patiria žymiai mažiau nemalonių potyrių.

AIRNIVOL® gydymas paremtas pažangiomis technologijomis ir nuolatiniais moksliniais tyrimais. Ortodontinį gydymą kompiuterinėje sistemoje planuoja profesionali komanda, sudaryta iš gydytojų ortodontų, dantų technikų bei programuotojų. Trimatėje erdvėje galima pamatyti būsimo gydymo etapus ir galutinį šypsenos rezultatą.

AR VISIEMS GALIMA TIESINTI DANTIS AIRNIVOL®?

Gydymas AIRNIVOL® elaineriais rekomenduojamas suaugusiems ir vaikams, kuriems jau yra išdygę visi nuolatiniai dantys. Kiekviena klinikinė situacija įvertinama individualiai ir nusprendžiama ar galimas dantų padėties koregavimas kapomis.

KAIP NEŠIOTI?

Kiekviena kapa keičiama kas 10-14 dienų. Nešiojama 22-24 valandas per parą. Kapą galima išsiimti valgant, valantis dantis ar valandai – dviem, einant į svarbų susitikimą.

KAIP PRIŽIŪRĖTI?

Kapas valyti šaltu vandeniu ir paprastu dantų šepetėliu. Po valgio, prieš dedantis kapą, dantis reikia išvalyti šepetėliu ir tarpdančių siūlu. Nenešiojant kapos, ji turi būti laikoma specialioje dėžutėje, kad nepasimestų.

KOKIA GYDYMO TRUKMĖ?

Priklausomai nuo klinikinės situacijos, gydymas gali užtrukti nuo 6 mėnesių iki 2,5 metų. Pas gydantį gydytoją rekomenduojama apsilankyti kas mėnesį. Tačiau tinkamai suplanavus gydymą, galima atvykti ir kas 2 ar 3 mėnesius. Baigus gydymą, skiriama palaikomoji – retencinė kapa, kuri pirmuosius keturis mėnesius nešiojama 22-24 valandas per parą, vėliau – tik nakties metu.

KOKIE GALIMI NEMALONUMAI?

Kaskart pakeičiant kapą nauja, gali būti jaučiamas nedidelis diskomfortas, kuris per vieną ar dvi dienas praeina. Taip pat pirmosiomis gydymo dienomis gali būti apsunkintas kalbėjimas, tačiau per kelias dienas tai praeina.

KO NEGALIMA DARYTI?

Nešiojant kapas nerekomenduojama valgyti ar gerti karštų maisto produktų, nes gali pablogėti jų laikomumas. Nerekomenduojama rūkyti, nes gali pakisti kapos spalva ir tapti neskaidri. Nešiojant kapas nerekomenduojama kramtyti kramtomos gumos.

Išsamesnę informaciją suteiks sertifikuota AIRNIVOL gydytoja ortodontė Raminta Pranskūnienė, kuri kviečia Jus nemokamai konsultacijai.