Dantų protezavimas Panevėžyje

Dantų protezavimas yra skirtas atkurti danties trūkstamus audinius, dantų formą ar atspalvį, dantų eilių defektus, prarastas sąkandžio ir kramtymo funkcijas. Žmogui sugrąžinama tai, ko jis neteko kartu su prarastais dantimis – estetinis vaizdas, galimybė valgyti, sukramtyti maistą.
Kokio Jūs rezultato norite ir kokios yra galimybės Jūsų norams įgyvendinti – visą informaciją sužinosite konsultacijos metu.

  Dantų protezavimas:

 • Metalo keramika
 • Bemetalė keramika
 • Cirkonio (Zro2) keramika
 • Lieti metaliniai vainikėliai
 • Dantų protezavimas ant implantų
 • Lanko atraminiai protezai
 • Pilnos ir dalinės plokštelės

Metalo keramika

Metalo keramikos protezas

Metalo keramikos protezas. Gyd. Vytautas Pranskūnas

Protezuoti rekomenduojame krūminių dantų srityje dėl metalinio karkaso, kuris yra nepralaidus šviesai. Dėl metalinio karkaso karūnėlė praranda natūralumą būdingą sveikiems dantims. Taip pat metalinė protezo šerdis gali suteikti dantenoms melsvą atspalvį. Priekinėje dantų srityje metalo keramika protezuojame, kai pacientas nekelia maksimalaus estetinio rezultato.
Kaina: 180 eur.

Bemetalė keramika

Bemetalės keramikos protezas

Abu centriniai kandžiai protezuoti bemetale keramika.
Nuotrauka daryta praėjus trims metams po protezavimo pacientei atvykus profilaktiniam patikrinimui. Pakitimų nestebima. Gyd. Vytautas Pranskūnas

Protezuojant dantis bemetale keramika naudojami protezai, pagaminti tik iš porceliano. Protezuojami pavieniai dantys. Tokie protezai yra laidūs šviesai ir atrodo natūraliai. Rekomenduojame protezuoti priekinę dantų grupę, bet siekiant optimalaus estetinio efekto galima protezuoti ir šoninę dantų grupę. Bemetalės keramikos protezai yra estetiški, tvirti ir ilgaamžiški.
Kaina: 320 eur.

Cirkonio keramika

Cirkonio keramikos protezas

Protezuotas 22d. Gyd. Vytautas Pranskūnas

Bemetalės keraminos protezai pagaminti su cirkonio pagrindu yra tvirtesni nei protezai pagaminti tik iš porceliano. Tokie protezai daugiau naudojami tiltiniams protezams tiek priekinėje dantų srityje, tiek ir šoninėje. Protezas yra pralaidus šviesai, todėl atrodo kaip natūralus dantis.
Kaina: 320 -350 eur.

Lietas metalinis vainikėlis

Lieti metaliniai vainikėliai tinka protezuojant galinius, sunkiai pasiekiamus dantis, kai pacientui estetinis vaizdas nėra svarbus. Tokie protezai yra labai tvirti.
Kaina: 130 eur.

Dantų protezavimas ant implantų

danties protezavimas

Prisukamos metalokeramikos karūnėlės ant implantų 45, 46d. Gyd. Vytautas Pranskūnas

Po dantų implantacijos atliekame dantų protezavimą ant implantų – pavieniai defektai, tiltiniai protezai ant implantų, išimami protezai ant kelių implantų, prisukami protezai ant keturių ir daugiau implantų.

Laminatės

laminatės

Protezuoti nuo 13d. iki 23d. laminatėmis. Gyd. Vytautas Pranskūnas

Keramikos laminatės – tai plonos porceliano plokštelės, kurios tvirtinamos prie išorinio danties paviršiaus. Jomis galime pakoreguoti danties spalvą ir formą. Dažniausiai laminatėmis keičiamos priekinių dantų senos plombos, kurių estetinis vaizdas paciento netenkina. Dantis protezuojant laminatėmis sukuriama ypatingai estetiška ir ilgaamžiška šypsena.

  Laminatės palyginimas su plomba:

 • Laminatė, kuri yra pagaminta iš poceliano, yra žymiai tvirtesnė negu plombinė medžiaga.
 • Laminatė neįgeria bakterijų, todėl sumažėja tikimybė atsirasti antriniam kariesui.
 • Laminatė nekeičia spalvos
 • Laminatė nealergizuoja
 • Laminatė nepraranda blizgesio

Kaina: 320 – 350 eur.

Lanko atraminis protezas

Lanko atraminis protezas – tai išimamas dantų protezas, gaminamas iš metalinio karkaso ir plastmasinių dantenų ir dantų. Prie dantų šie protezai tvirtinasi lietomis apkabėlėmis arba užraktais. Lanko atraminiai protezai (biugeliai) siūlomi pacientams, sutinkantiems nešioti išimamąjį protezą, ir kurių likę sveiki dantys yra tvirti, nepažeisti periodontologinių ligų.

Kaina: 430 – 580 eur.